Bu Sözleşme en son 17 Mayıs 2020'de revize edilmiştir.

Bu Sözleşmede yapılan son güncellemeler.

Kritle LLC'nin web sitesi ve çevrimiçi hizmeti olan Kritle.com'a hoş geldiniz (bağlı kuruluşları "Kritle" "biz" veya "biz"). Bu sayfada, servisimizi kullanabileceğiniz terimler açıklanmaktadır. Hizmet aracılığıyla veya hizmetle bağlantılı olarak sağlanan Kritle hizmetlerine, web sitesine ve yazılıma ("Hizmet") erişerek veya bunları kullanarak, bu Kullanım Koşulları Sözleşmesi'ni, Kritle Gizlilik Politikası'nı okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi belirtmiş olursunuz. , Amazon.com Kullanım Koşulları ve Kritle.com web sitesinde yayınlanan veya Hizmetle birlikte sağlanan diğer tüm kurallar, politikalar ve şartlar (topluca, bu "Sözleşme"), Hizmetimizin kayıtlı bir kullanıcısı olsanız da olmasanız da, .

Değiştirilmiş Anlaşmayı Kritle.com web sitesinde yayınlayarak bu Sözleşmeyi dilediğimiz zaman değiştirme hakkımızı saklı tutarız. Bu tür değişikliklerden sonra Hizmeti kullanmaya devam etmeniz, revize edilmiş Sözleşmeyi kabul ettiğiniz anlamına gelir. Bu Sözleşme, Hizmete erişen tüm ziyaretçiler, kullanıcılar ve diğerleri ("Kullanıcılar") için geçerlidir.

1. Hizmetimizin Kullanımı

Kritle, arkadaşlarınızla ve topluluğumuzla olan kitapları keşfetmeniz, izlemeniz ve konuşmanız için bir yer sağlar.

Kritle'yi ziyaret etmek için kayıt olmak zorunda değilsiniz. Hizmetin belirli özelliklerine erişmek için, okuduklarınızı düzenlemek üzere "kitap rafları" oluşturmak, kitap incelemeleri yayınlamak ve diğer üyelerin incelemelerine yorum yapmak da dahil olmak üzere, Kritle'a kaydolmanız ve bir "Üye" hesabı oluşturmanız gerekir. Hesabınız, zaman zaman ve tamamen kendi takdirimize bağlı olarak kurabileceğimiz ve koruyabileceğimiz hizmetlere ve işlevlere erişmenizi sağlar.

Hiçbir zaman başka bir Üyenin hesabını izinsiz kullanamazsınız. Hesabınızın ve şifrenizin gizliliğini korumaktan ve hesabınıza erişimi kısıtlamaktan siz sorumlusunuz ve hesabınız veya şifreniz altında gerçekleşen tüm etkinliklerin sorumluluğunu kabul etmiş olursunuz. Hesabınızın güvenliğini veya yetkisiz kullanımını ihlal ettiği takdirde derhal Kritle'ye bildirmeyi kabul edersiniz.

Profilinizi ve diğer üyelerin sizinle nasıl iletişim kurduğunu kontrol etmek için Hesabım sayfanızdaki ayarları değiştirebilirsiniz. Kritle'a e-posta adresinizi vererek, e-posta adresini Gizlilik Politikamıza uygun olarak kullanmamıza izin vermiş olursunuz.

Bu Sözleşmeye uymanız ve geçerli tüm ücretleri ödemenize bağlı olarak, Hizmete kişisel ve ticari olmayan kullanım için erişmeniz ve bunlardan yararlanmak için sınırlı, münhasır olmayan, devredilemez, alt lisans verilemez bir lisans veririz. Bu lisans, Hizmet'in herhangi bir bölümünün veya içeriğinin yeniden satışını veya ticari kullanımını içermez; Hizmete dahil olan herhangi bir kitap listesi, açıklama, inceleme veya diğer materyallerin toplanması ve kullanılması; Hizmetin herhangi bir bölümünün veya içeriğinin herhangi bir türev kullanımı; herhangi bir üçüncü tarafın yararına hesap bilgilerinin indirilmesi, kopyalanması veya başka şekilde kullanılması; veya veri madenciliği, robotlar veya benzeri veri toplama ve çıkarma araçlarının herhangi bir şekilde kullanılması. Bu Sözleşmede size açıkça verilmeyen tüm haklar, tarafımızdan ya da lisans verenlerimiz, tedarikçilerimiz, yayıncılarımız, hak sahiplerimiz veya diğer içerik sağlayıcılarımız tarafından saklıdır ve saklanır. Hizmetin hiçbir kısmı, açık yazılı iznimiz olmadan çoğaltılamaz, çoğaltılamaz, kopyalanamaz, satılamaz, yeniden satılamaz, ziyaret edilemez veya başka herhangi bir ticari amaçla kullanılamaz. Açık yazılı iznimiz olmadan Kritle'nin herhangi bir ticari markasını, logosunu veya diğer tescilli bilgilerini (resimler, metin, sayfa düzeni veya form dahil) içine alacak şekilde çerçeveleme tekniklerini çerçeveleyemez veya kullanamazsınız. Açık yazılı iznimiz olmadan adımızı veya ticari markalarımızı kullanan hiçbir meta etiketi veya başka bir "gizli metin" kullanamazsınız. Hizmeti kötüye kullanamazsınız. Hizmeti yalnızca yasaların izin verdiği şekilde kullanabilirsiniz. Bu Sözleşmeye uymamanız durumunda tarafımızca verilen lisanslar feshedilir.

Üyelerimizi istenmeyen reklamlardan veya taleplerden korumak için Kritle, Üyenin 24 saat içinde diğer Üyelere gönderebileceği iletişim sayısını Kritle'nin kendi takdirine bağlı olarak uygun bulduğu bir numarayla sınırlama hakkını saklı tutar.

Kritle, Kritle'nin tek başına kararında bu Anlaşmanın herhangi bir hükmünü ihlal etmemeniz de dahil olmak üzere herhangi bir nedenle bildirim ve yükümlülük olmaksızın Hizmete erişiminize kalıcı veya geçici olarak feshedebilir, askıya alabilir veya başka bir şekilde reddedebilir. Herhangi bir nedenle veya hiçbir sebeple feshedildikten sonra, bu Sözleşmeye bağlı kalmaya devam edersiniz.

Hizmet, zamanlanmış ve planlanmamış hizmet kesintilerine tabidir. Hizmet'in tüm yönleri, Kritle'nin kendi takdirine bağlı olarak değiştirilebilir veya ortadan kaldırılabilir. Hizmetin kesintiye uğraması, gecikmesi veya gerçekleştirilmemesi nedeniyle Kritle'nin size karşı yükümlü olmayacağını kabul edersiniz.

Diğer Kritle Kullanıcılarıyla olan etkileşimlerinizden yalnızca siz sorumlusunuz. Sizinle diğer Kullanıcılar arasındaki anlaşmazlıkları izleme hakkımızı saklı tutarız, ancak hiçbir yükümlülüğümüz yoktur. Kritle ile etkileşimleriniz için hiçbir sorumluluk kabul etmeyecektir

2. Kullanıcı İçeriği

Hizmetin bazı bölümleri Kullanıcıların yorum, yorum, soru, vurgu ve Kullanıcı adlarını, seslerini ve benzerliklerini ("Kullanıcı" dahil olmak üzere) yüklemesine, yayınlamasına, görüntülemesine, bağlantı kurmasına veya başka bir şekilde kullanıma sunmasına (bundan böyle "posta" olarak anılacaktır) izin verebilir. ) "İçerik. Kullanıcı İçeriğinizden yalnızca siz sorumlusunuz. Yasa dışı, müstehcen, tehdit edici, küçük düşürücü, gizliliğe müdahale eden, fikri mülkiyet haklarını ihlal eden (tanıtım hakları dahil) veya üçüncü taraflara başka şekilde zarar veren veya sakıncalı olan ve yazılım virüsleri içermeyen veya içermeyen Kullanıcı İçeriği göndermemeyi kabul edersiniz. , politik kampanya, ticari talep, zincir mektuplar, toplu postalar veya herhangi bir şekilde "spam" veya istenmeyen ticari elektronik mesajlar. Yanlış bir e-posta adresi kullanamaz, herhangi bir kişiyi veya varlığı taklit edemez veya içeriğin kökeni konusunda başka şekilde yanıltamazsınız. Bu vesileyle, Kullanıcı İçeriğiniz ile ilgili tüm telif hakkı haklarının sahibi olduğunuzu veya Kullanıcı İçeriğinizi yayınlamak için yasal hakkınızın olduğunu ve aşağıda verilen lisansı verme gücünüz olduğunu beyan edersiniz. Kritle, herhangi bir Kullanıcı İçeriğini herhangi bir zamanda izleme, reddetme ve / veya kaldırma hakkını saklı tutar. Örneğin, Kritle, Kritle'nin kendi takdirine bağlı olarak bu hükümleri ihlal ettiğine inandığı herhangi bir Kullanıcı İçeriğini reddedebilir ve / veya reddetmek zorunda değildir.

Kritle, sizin veya diğer Kullanıcıların veya üçüncü tarafların Hizmet üzerinden yayınladığı veya gönderdiği herhangi bir Kullanıcı İçeriği için hiçbir sorumluluk kabul etmez ve hiçbir sorumluluk kabul etmez. Gönderdiğiniz herhangi bir Kullanıcı İçeriğinin kullanımından kaynaklanan her türlü kayıp veya hasarın yalnızca sizin sorumluluğunuzda olduğunu kabul edersiniz. Kritle, Kullanıcı İçeriğinizin herkese açık olarak gösterilmesinden veya kötüye kullanılmasından sorumlu değildir. Hatalı, rahatsız edici, uygunsuz veya sakıncalı Kullanıcı İçeriğine maruz kalabileceğinizi anlar ve kabul edersiniz ve Kritle'ın bu Kullanıcı İçeriği nedeniyle maruz kaldığınızı iddia ettiğiniz zararlardan sorumlu olmayacağını kabul edersiniz. Kritle, bazı Kullanıcı İçeriğini kaldırmanız için araçlar sağlayabilir, ancak tüm veya herhangi bir Kullanıcı İçeriğinin kaldırılabileceğini garanti etmez.

3. Lisans Verilmesi

Hizmete herhangi bir Kullanıcı İçeriği göndererek, Kritle'ye münhasır olmayan, telifsiz, daimi, geri döndürülemez ve tamamen alt lisans verilebilir bir kullanım, çoğaltma, değiştirme, uyarlama, yayınlama, gerçekleştirme, tercüme etme, türetme işleri oluşturma, dağıtma hakkı verirsiniz. ve bu tür içerikleri dünya genelinde herhangi bir medyada görüntüleyebilir. Yayınladığınız içeriğin tüm haklarına sahip olduğunuzu veya başka bir şekilde kontrol ettiğinizi beyan ve taahhüt edersiniz; içeriğin doğru olduğunu; sağladığınız içeriğin kullanımının bu politikayı ihlal etmediğini ve herhangi bir kişi veya kuruluşun yaralanmasına neden olmayacağını; ve sağladığınız içerikten kaynaklanan tüm hak talepleri için Kritle'yi tazmin edersiniz. Kullanıcı İçeriğini “Yazılarım” veya “E-Kitap” özellikleri aracılığıyla gönderirseniz, Yazarlar için Kullanım Koşullarımız söz konusu Kullanıcı İçeriği için geçerlidir.

4. Mülkiyet Haklarımız

Kullanıcı İçeriğiniz, Hizmet ve bunlarla ilgili aktarılan veya bunlara aktarılan tüm materyaller hariç, bunlarla sınırlı olmamak üzere yazılım, resimler, metin, grafik, illüstrasyonlar, logolar, patentler, ticari markalar, hizmet markaları, telif hakları, fotoğraflar, ses, videolar, müzik, ve Kullanıcı İçeriği ("Kritle İçeriği") ve bunlarla ilgili tüm fikri mülkiyet Hakları, Kritle ve lisans verenlerinin münhasır mülkiyetindedir. Burada açıkça belirtilmedikçe, bu Sözleşmedeki hiçbir şey, bu tür fikri mülkiyet haklarında veya altında bir lisans oluşturduğu anlamına gelmez ve kamuya açık olarak satmamayı, lisanslamamayı, kiralamamayı, değiştirmemeyi, dağıtmamayı, kopyalamamayı, çoğaltmamayı, iletmemeyi, Hizmet'te erişilebilen herhangi bir materyalden veya içerikten herkese açık olarak gerçekleştirme, yayınlama, uyarlama, düzenleme veya türev çalışmalar oluşturma Kritle İçeriğinin veya Hizmet üzerindeki materyallerin, bu Sözleşme tarafından açıkça izin verilmeyen herhangi bir amaçla kullanılması kesinlikle yasaktır.

Sizi, Hizmetin veya ürünlerimizin nasıl iyileştirileceği (ancak "Fikirler") dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, Hizmetle ilgili yorum veya fikir göndermeye davet edebilir veya biz de davet edebiliriz. Herhangi bir Fikir göndererek, ifşanızın karşılıksız, talep edilmemiş ve kısıtlama olmaksızın olduğunu ve Kritle'yi herhangi bir güvence veya başka bir yükümlülük altına sokmayacağını ve Fikri size herhangi bir ek ücret ödemeden kullanmakta özgür olduğumuzu ve / veya ifşa ettiğimizi kabul edersiniz. Fikri gizli olmayan bir temelde veya başka herhangi bir şekilde. Ayrıca, Kritle'nin, gönderiminizi kabul ederek, daha önce Kritle tarafından bilinen veya çalışanları tarafından geliştirilen veya sizden başka kaynaklardan elde edilen benzer veya ilgili fikirleri kullanma haklarından feragat etmediğini de kabul edersiniz.

5. Uygunluk

Bu Hizmet yalnızca on üç (13) yaşında veya daha büyük olan Kullanıcılara yöneliktir ve 13 yaşın altındaki herhangi biri tarafından Hizmete herhangi bir kayıt, kullanım veya erişim yetkisiz, lisanssızdır ve bu Sözleşmeyi ihlal eder. 18 yaşından küçükseniz, Hizmeti yalnızca özgürleştirilmiş bir küçükseniz veya yasal ebeveyn veya veli onayına sahipseniz ve şartlar, koşullar, yükümlülükler, beyanlar, beyanlar ve bu Sözleşmede belirtilen garantiler ve bu Sözleşmeye uymak ve bunlara uymak.

6. Ücretli Hizmetler

Fatura Politikaları. Hizmetin belirli yönleri bir ücret veya başka bir ücret karşılığında sağlanabilir. Bu ücretler ve varsa ücretler web sitesinde açıklanmaktadır. Hizmetin ücretli yönlerini kullanmayı seçerseniz, web sitesinde yayınlanan bu ücretler ve ücretler için geçerli fiyatlandırma, ödeme ve faturalandırma politikalarını kabul etmiş olursunuz. Kritle, kendi takdirine bağlı olarak, herhangi bir zamanda ek ücretler ve masraflar için yeni hizmetler ekleyebilir veya mevcut hizmetler için ücret ve masrafları değiştirebilir.

İade yok. Kritle Hesabınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz; ancak iptal için geri ödeme yapılmaz. Bu Sözleşmenin şartları uyarınca izin verildiği gibi, Kritle herhangi bir zamanda herhangi bir nedenle veya Hesabınızı askıya alma veya feshetme, bu Sözleşmeyi feshetme ve / veya Hizmetin şu andaki veya gelecekteki tüm kullanımını önceden bildirmeksizin reddetme, size geri ödeme, yükümlülük veya sorumluluk. Kritle'ın Kritle Hesabınızı veya bu Sözleşmeyi askıya alması veya feshetmesi durumunda, bir abonelik, Hizmetin herhangi bir kısmı, herhangi bir içerik veya herhangi bir lisans için kullanılmayan herhangi bir süre için geri ödeme veya değişim almamanızı kabul edersiniz. Kritle Hesabınızla veya başka herhangi bir şeyle ilişkili veriler. Kritle'ın, Kritle'nin sunucularından ve Hizmet'ten kasıtlı veya kasıtsız ve herhangi bir nedenle veya hiçbir nedenle, herhangi bir sorumluluk veya yükümlülük olmaksızın, herhangi bir içeriği veya verileri Kritle'nin sunucularından ve Hizmet'ten silmek için sürekli ve geri alınamaz bir hakka sahip olduğunu kabul edersiniz. başka herhangi bir parti.

7. Telif Hakkı Şikayetleri

Telif hakkıyla korunan çalışmanızın telif hakkı ihlali oluşturacak şekilde kopyalandığını ve Hizmet üzerinden erişilebileceğini düşünüyorsanız, lütfen bize aşağıdaki bilgileri gönderin:

Telif hakkı sahibi adına hareket etmeye yetkili bir kişinin elektronik veya fiziksel imzası;

İhlal edildiğini iddia ettiğiniz telif hakkıyla korunan eserin açıklaması;

Hak ihlalinde bulunduğu iddia edilen malzemenin ve Hizmetin neresinde bulunduğunun açıklaması;

Adresiniz, telefon numaranız ve e-mail adresiniz;

Materyalin şikayet edildiği şekilde kullanılmasının telif hakkı sahibi, aracısı veya yasası tarafından yetkilendirilmediğine dair iyi niyetli bir inancınız olduğuna dair bir beyan; ve

Yalan beyan cezası altında yapılan, yukarıdaki bilgilerin doğru olduğunu ve telif hakkı sahibi olduğunuzu veya sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğunuzu bildiren bir beyan.

Kritle’nin sitesinde telif hakkı ihlali iddiası bildirimi için Telif Hakkı Temsilcisine aşağıdaki gibi ulaşılabilir:

E-posta: info@Kritle.com

Lütfen bu prosedürün yalnızca Kritle ve bağlı kuruluşlarına telif hakkıyla korunan materyallerinizin ihlal edildiğini bildirmek için olduğunu unutmayın.

8. Üçüncü Taraf Web Siteleri, Reklamverenler veya Hizmetler

Kritle, Kritle'ye ait olmayan veya kontrol edilmeyen üçüncü taraf web sitelerine, reklamverenlere veya hizmetlere bağlantılar içerebilir. Kritle, üçüncü taraf web sitelerinin veya hizmetlerinin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları üzerinde herhangi bir kontrole sahip değildir ve hiçbir sorumluluk kabul etmez. Kritle'den bir üçüncü taraf web sitesine erişirseniz, bunu kendi sorumluluğunuzda yaparsınız ve bu Sözleşme ve Kritle’nin Gizlilik Politikasının bu tür siteleri kullanımınız için geçerli olmadığını anlarsınız. Kritle'ı, herhangi bir üçüncü taraf web sitesini veya hizmetlerini veya üçüncü tarafa ait içeriği kullanmanızdan kaynaklanan tüm sorumluluklardan açıkça kurtarmış olursunuz.

Ayrıca, Kritle'de bulunan ve malların ödenmesi ve teslimi ve diğer tüm şartlar (garantiler gibi) dahil olmak üzere, reklamverenlerin ilişkileriniz veya bunlara katılımınız yalnızca sizinle reklamverenler arasındadır. Kritle'ın, bu tür reklamverenlerle olan ilişkilerinizle ilgili herhangi bir kayıp veya hasardan sorumlu olmayacağını kabul edersiniz.

Hizmet'ten ne zaman ayrıldığınızı bilmenizi ve ziyaret ettiğiniz herhangi bir üçüncü taraf web sitesinin veya hizmetinin hüküm ve koşullarını ve gizlilik politikasını okumanızı öneririz.

9. Tazminat

Zararsız Kritle ve iştiraklerini, acentelerini, yöneticilerini ve diğer bağlı şirketlerini ve bunların çalışanlarını, yüklenicilerini, acentelerini, görevlilerini ve direktörlerini her türlü iddia, hasar, yükümlülük, kayıp, borçlardan koruyup savunmayı, tazmin etmeyi ve tutmayı kabul edersiniz. , masraflar veya borçlar ve aşağıdakilerden kaynaklanan masraflar (avukatlık ücretleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere): (i) tarafınızdan iletilen veya alınan veri veya içerik dahil olmak üzere Hizmet'i kullanımınız ve bunlara erişim; (ii) yukarıdaki beyan ve garantilerden herhangi birini ihlal etmeniz de dahil olmak üzere, bu Sözleşmenin herhangi bir şartını ihlal etmeniz; (iii) gizlilik, tanıtım hakları veya fikri mülkiyet hakları da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, herhangi bir üçüncü taraf hakkının ihlali; (iv) Amerika Birleşik Devletleri'nin veya başka bir ülkenin yasalarını, kurallarını veya düzenlemelerini ihlal etmeniz; (v) Kullanıcı İçeriğinizin herhangi biri veya hesabınız üzerinden gönderilen herhangi bir tazminat veya hasar; veya (vi) başka herhangi bir tarafın, benzersiz kullanıcı adınız, şifreniz veya diğer uygun güvenlik kodunuzla Hizmete erişimi ve kullanımı.

10. Garantilerin Reddi ve Sorumluluğun Sınırlandırılması

SERVİS VE TÜM BİLGİLER, İÇERİK, MALZEMELER, ÜRÜNLER (YAZILIM DAHİL) VE YAZILMADIĞINDA BELİRTİLEN SADECE SİZE UYGUN OLARAK YAPILAN VEYA DİĞER HİZMETLERE SAĞLANAN DİĞER HİZMETLER SUNULMAKTADIR. Kritle, HİZMETİN KULLANIMI VEYA HİZMET İÇİN SİZE AİT OLAN BİLGİLER, İÇERİK, MALZEMELER, ÜRÜNLER (YAZILIM DAHİL) VEYA DİĞER HİZMETLERLE İLGİLİ DİĞER HİZMETLER VEYA HERHANGİ BİR TÜR, AÇIK VEYA ZIMNİ HİÇBİR TEMSİL VEYA GARANTİ VERMEZ. DİĞER YAZILIMDA BELİRTİLMEDİ. HİZMETİ KULLANMANIZIN TABİ RİSKİNİZDE OLDUĞUNU KESİNLİKLE KABUL EDERSİNİZ.

Kritle, GEÇERLİ YASALARIN İZİN VERDİĞİ TAM ÖLÇÜDE Kritle TÜM GARANTİLERİ, AÇIK VEYA ZIMNİ DAHİL, DAHİL OLMAK ÜZERE SINIRSIZ, AMA TESPİT EDİLEBİLİR GARANTİLERİ VE BELİRLİ BİR AMACA UYGUN OLMAYI GARANTİ VERMEMEKTEDİR. Kritle, HİZMET, BİLGİ, İÇERİK, MALZEME, ÜRÜNLER (YAZILIM DAHİL) VEYA Kritle GÖNDERİLEN VEYA DİĞER HİZMETLERDEN SİZE YAPILAN DİĞER HİZMETLERİN VİRÜS VEYA DİĞER ZARARLARDAN DAHA FAZLA OLMADIĞINI GARANTİ ETMEZ. BİLEŞENLERİ. Kritle, HİZMETİN KULLANIMINDAN KAYNAKLANAN HERHANGİ BİR TÜR VE HERHANGİ BİR HİZMET İÇİNDEKİ VEYA HİZMETE DAHİL OLAN HERHANGİ BİR BİLGİ, İÇERİK, MALZEME, ÜRÜNLER (YAZILIM DAHİL) VEYA DAHİL OLAN DİĞER HİZMETLERDEN SORUMLU OLMAYACAKTIR. AMA DOĞRUDAN, DOLAYLI, ARIZALI, CEZA VE SONUÇLI ZARARLARLA SINIRLI DEĞİLDİR, YAZILIMDA BELİRTİLMEMİŞTİR. BELİRLİ DEVLET YASALARI ZIMNİ GARANTİLER VE BELİRLİ ZARARLARIN KAPSAM DIŞI VEYA SINIRLAMASI ÜZERİNDEKİ SINIRLAMALARA İZİN VERMEZ. BU YASALAR SİZİN İÇİN GEÇERLİ OLURSA, BAZI VEYA YUKARIDAKİ YASAL UYARI, İSTİSNALAR VEYA SINIRLAMALAR SİZİN İÇİN GEÇERLİ OLMAYABİLİR VE EK HAKLARINIZ OLABİLİR.

Görev. Bu Sözleşme ve burada verilen haklar ve lisanslar tarafınızdan devredilemez veya atanamaz, ancak kısıtlama olmaksızın Kritle tarafından atanabilir.

Anlaşmazlıklar / Bağlayıcı Tahkim. Bu Sözleşme veya bir Kindle, herhangi bir Okuma Başvurusu, Yazılım, Dijital İçerik veya Hizmetten kaynaklanan veya bunlarla ilgili herhangi bir anlaşmazlık veya talep, bağlayıcı tahkime, geçerli yasalara, garantilerin reddi, sorumluluğun sınırlandırılmasına ve diğer tüm koşullara tabidir. Amazon.com Kullanım Koşulları. Bu Şartları, bu Sözleşmeyi imzalayarak veya bir Kindle, herhangi bir Okuma Uygulaması veya Hizmet kullanarak kabul edersiniz.

Feragat Yok. Bu Anlaşma'nın herhangi bir şartından feragat edilmesi, bu şartın veya başka bir şartın devam eden veya devam eden feragat ettiği anlamına gelmez ve Kritle'nin bu Anlaşma kapsamındaki herhangi bir hak veya hükmü iddia etmemesi, bu hak veya hükümden feragat teşkil etmez.

Bu Anlaşma ile ilgili sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçin.

Film, kitap, dizi önerisi üzerine yeni nesil sosyal medya.

info@kritle.com
info@kritle.com